KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13051031
nr 1305 1031
Oidentifierad konstnär. Kust. Ej signerad. Olja på duk, 50x75, oramad
Utrop:
400 kr
Såld:
250 kr
måndag 3 februari 2020
kl 19:20:18
100 kr
200 kr
200 kr
200 kr (Budbetjänt)